Вступ 5 класу до шкільної організації ім. Августина Волошина (2019)

В Келечинському НВК відбулася довгоочікувана подія — вступ 5 класу до шкільної організації ім. Августина Волошина. Під козацький марш внесли Державний прапор України, урочисто звучав Державний гімн України.

П’ятикласники декламували вірші, склали обіцянку дотримуватися статуту організації та гідно нести звання учня, після чого їм урочисто пов’язали хустинки учні 9-го класу. Учні заспівали гімн організації – «Веселкову».

З напутніми словами до учнів звернувся директор школи Зубанич Оксана Михайлівна та вчитель Теслевич Вікторія Іванівна.

Прийом пройшов у дружній обстановці, всі отримали  задоволення та позитивні враження.