Ми – українці! (Гавран І.Ю., Клепа Н. М.)

Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу. Традиційно, до Дня української писемності та мови в Келечинському НВК вчителями словесниками Гавран І.Ю. та Клепа Н. М. було проведено позакласний захід “Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла”. А також учні 3-4-х, 5-9-х класів взяли участь у І етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Переможці шкільного етапу представлятимуть нашу школу і в районному конкурсі.