Урочиста программа, присвячена 80 річниці Карпатської України та 145 річниці  від  дня  народження  Августина  Волошина

І  учні,  і  вчителі  Келечинського  НВК I-II  ступенів  14  березня  взяли  участь  в  урочистій  програмі, присвяченій 80 річниці  Карпатської  України  та 145 річниці  від  дня  народження  Августина  Волошина,  на  якій  були  присутні голова РДА В.В.Юрик, голова  Міжгірської  районної  ради В.М. Щур , начальник  відділу  освіти  Олексієнко  Н.С., громадськість села та представники різних організацій району.

Виступ  учениці 8 класу Цендри Наталії пригадав всім присутнім  основні  події  Карпатської  України, а також вона розповіла про дослідницько-пошукову  роботу у НВК, по-

в’язану  з  іменем  Августина  Волошина: Деркач  Євгенія, Тереля  Аделіна та Сегляник  Анастасія виразно прочитали поезію В.Гренджі Денського «Моя Карпатська Україно».