Методичне об’єднання класних керівників на тему «СТОП! БУЛІНГ»

13.02 — у Келечинському НВК I-II ст. відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників. Класоводи та класні керівники обговорювали питання на тему «Булінг. Ознаки», «Здолай булінг», «Як протистояти булінгу?»,  та про питання соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Про насильство у сім’ї виступила Кінаш Л.В., голова методоб’єднання. Клепа Н.М., класний керівник 9 класу розповіла про торгівлю дітьми. Про роботу органів соціального опіку говорила класовод 3 класу Чайбин О.Ю.

Класний керівник 7 класу Зубанич М.Ф.. підготувала презентацію про булінг в Україні та роботу Національної поліції.