Конкурс «Замість ялинки – новорічна композиція»

Вся Україна, втому числі і школярі,  готуються до Нового року. В  процесі підготовки в усіх учнівських колективах проводяться  новорічні конкурси. Не були осторонь і учні Келечинської ЗОШ І-ІІ ст.

Всі учні від 1-их до 9 –их класів наполегливо  працювали над оформленням своїх новорічних композицій, які були представлені на шкільний конкурс «Замість ялинки – новорічна композиція».

У ході підготовки активну участь проявили учні початкової ланки, а також учні , які займаються в гуртках «Віночок творчості»,  «Умілі руки».

Учні 2 класу підготували композицію «Сім’я сніговиків» під керівництвом вчителя Чайбин О.Ю. а учні 4 класу- ялинку (Класовод Мічак О.І.)

Серед колективних робіт на конкурс були представлені також індивідуальні  роботи. Учениця 4 класу Пацкун Віталіна підготувала аплікацію «Сніговик з мітлою», «Годинник- зірочка»

Не обійшовся конкурс і без найменших школярів- учнів 1 класу. Вони під керівництвом класовода Лозан М. М. виготовили композицію « Дарунки від Діда Мороза» у формі чарівної коробки.

Серед колективних робіт на конкурс були представлені  роботи. Учениця 4 класу Пацкун Віталіна підготувала аплікацію «Сніговик з мітлою», «Годинник- зірочка»

Не обійшовся конкурс